Let's Grow Aarschot
Langdorpsesteenweg 1C 

3200 Aarschot

Aangezien wij tijdens onze sessies niet telefonisch bereikbaar zijn, vragen wij om ons te mailen of een boodschap achterlaten op de voicemail. Vermeld zeker uw telefoonnummer indien u graag opgebeld wordt.

Voor logopedie bij kinderen of algemene vragen: Claudia Liesenborghs

claudia@letsgrow-aarschot.com 
0498 85 46 17

Opgelet: april-juni 2022 is Claudia in bevallingsverlof. Gelieve in die periode rechtstreeks de collega's te contacteren.

Voor logopedie bij kinderen: Sarah De Wyngaert

sarah@letsgrow-aarschot.com

0491 30 66 93

Voor psychodiagnostiek kinderen en jongeren: Sofie Wyns

sofie@letsgrow-aarschot.com

0494 71 23 67

Voor psychotherapeutische begeleiding kinderen en jongeren: Liesbeth Peeters

liesbeth@letsgrow-aarschot.com

Voor orthopedagogie (individuele- en opvoedingsondersteuning)/studiebegeleiding kinderen en jongeren: Marlies Laire
marlies@letsgrow-aarschot.com

 0480 68 17 01

Voor psychologische begeleiding/ psychodiagnostiek of volwassenen: Lauren Maenen

lauren@letsgrow-aarschot.com

0472 46 40 59

Voor relationele begeleiding individueel of als koppel: Ellen Van Nooten

ellen@letsgrow-aarschot.com

0494 87 85 66

Werkruimte